produkty do

CERAMICZNej OCHRONy szyb

Nano Ceramic Protect®

√ Poprawia widoczność
√ Doskonale konserwuje szyby,
√ Wysoka hydrofobowość – “Niewidzialna wycieraczka”

Szybki czas reakcji to natychmiastowe działanie. Dobra widoczność to kontrola sytuacji i większe bezpieczeństwo na drodze. Czysta szyba samochodowa to w znacznym stopniu zapewnienie sobie jednego i drugiego. Każda, nawet najmniejsza, niedogodność powodująca utrudnione widzenie stwarza, dla kierowcy oraz pozostałych uczestników w ruchu drogowym, ryzyko kolizji. W celu jego jak największej minimalizacji, należy zadbać o należytą ochronę szyb samochodowych.

Nano Ceramic Protect® Glass to produkt, dzięki któremu szyby samochodowe podlegają doskonałej ochronie, a kierowca zyskuje nieporównywalną poprawę widzialności zarówno w dzień jak i w nocy. Nanocząsteczki wchodzące w skład środka Nano Ceramic Protect® Glass, formują na powierzchni szyby trwałą, ceramiczną, powłokę zabezpieczającą. Warstwa ta powoduje odpychanie cząsteczek wody (efekt hydrofobowości), powodując ich natychmiastowe i samoczynne usuwanie z szyby podczas jazdy. Dzięki temu wyeliminowana zostaje potrzeba stosowania wycieraczek samochodowych podczas deszczu. Produkt ma również wysoką odporność na niskie temperatury i ułatwia oczyszczanie zamrożonych szyb podczas zimy.

√ Odtłuszczający preparat na bazie alkoholu, stosowany przed nałożeniem ceramicznych powłok ochronnych,

Nano Ceramic Protect® Remover to chemiczny, wysokiej jakości odtłuszczający środek na bazie alkoholu. Środek, podkład niezbędny przed aplikacją ceramicznych powłok ochronnych zabezpieczających powierzchnie.
Po zastosowaniu tego środka nakładana powłoka ceramiczna mocno przylega do oczyszczonej powierzchni, przez co dłużej się utrzymuje.

Produkt jest dostępny w sprzedaży: pojemność 80 ml.

Wskazówki: Przed użyciem staranie wstrząsnąć butelką. Wlać kilka kropli na aplikator gąbkowy . Nakładać krzyżowo no powierzchnię mocno naciskając. Czynność powtarzać aż do momentu odtłuczenia całej powierzchni.

√ Usuwa nawet najbardziej uporczywy brud,
√ Wykończenie pozbawione smug, bardzo szybko odparowuje

Preparat do czyszczenia szkła został specjalnie opracowany, aby zapewnić wykończenie bez smug i rozmazywania. Został zaprojektowany do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń, pozostawiając powierzchnie szklane czyste i bez smug.
Wskazówki: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać bezpośrednio spustem po powierzchni i przetrzeć czystą ściereczką z mikrofibry, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Następnie za pomocą czystej, suchej mikrofibry wypolerować, aby pozostawić czyste wykończenie bez rozmazywania.

200 ml  koncentrat 100%

POWŁOKI CERAMICZNE HARD 9H GOLD I RED DOSTĘPNE TYLKO Z USŁUGĄ W AUTORYZOWANYCH SERWISACH Nano Ceramic Protect®. PRODUKTY NIE DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Usługi ceramicznej ochrony lakieru. SPRAWDŹ CENY USŁUG ZADZWOŃ 726 666 333
PAMIĘTAJ JESTEŚMY PRODUCENTEM I WŁAŚCICIELEM MARKI NANO CERAMIC PROTECT!