PRODUKTY DO

CERAMICZNEJ OCHRONY DCHÓW CABRIO

Nano Ceramic Protect®

√ Do dachów winylowych i materiałowych
√ Perfekcyjna konserwacja,
√ Wysoka hydrofobowość impregnowanej powierzchni, ochrona przed UV, blaknięciem i starzeniem impregnowanej powierzchni.

Impregnat do tapicerek materiałowych, alcantary, różnego rodzaju tkanin oraz dachów cabrio. Koniec z uciążliwymi plamami po sokach, kawie, mleku, czekoladzie, płynnych produktach codziennego użytku. Produkt może zostać naniesiony na tapicerkę i materiał (nie na zamsz i skórę). Po zastosowaniu, obszary stają się wodoodporne przeciwko środkom płynnym. Rozlane płyny łączą się w kuleczki, które łatwo dają się usunąć z powierzchni. Szczególnie polecany w przypadku częstego przewożenia dzieci, zwierząt i ciągłej eksploatacji. Doskonale impregnuje dachy kabrioletów oraz tapicerki meblowe itp. Produkt oparty na bazie rozpuszczalnika. Produkt zabezpiecza tapicerkę na okres 12 miesięcy.

√ Do czyszczenia tapicerki materiałowej, alcantary, dywanów, tworzyw sztucznych,
√ Usuwa wszystkie zabrudzenia z każdego rodzaju tkanin,
√ Produkt wysoce wydajny o specjalnej formule i świeżym zapachu

Pianka do czyszczenia tapicerki materiałowej, skórzanej, alcantary oraz dywanów i tworzyw sztucznych. Pianka w aerozolu dokładnie usuwa wszystkie zabrudzenia z każdego rodzaju tkanin. Nadaje się również do usuwania plam. Świetnie sprawdza się w czyszczeniu górnej tapicerki samochodowej i powierzchni pionowych. Specjalna formuła piany podnosi brud do góry. Doskonale czyści wnętrze samochodu. Bardzo przydatna w gospodarstwie domowym. Ma bardzo przyjemny, odświeżający zapach. Duża wydajność produktu.
Sposób użycia: Przed użyciem starannie wstrząsnąć butelką. Rozpylać z odległości około 15-20 cm. Pozostawić na 10-20 sekund. Ruchami kolistymi czyścić zabrudzoną powierzchnię przy pomocy szmatki z mikrofibry do uzyskania pożądanego efektu.

KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE

Nano Ceramic Protect® APC Concentrate

Uniwersalny płyn czyszczący (koncentrat)

√ Doskonały produkt do czyszczenia tapicerek skórzanych, prania tapicerek materiałowych, dywanów, czyszczenia plastików, elementów z tworzyw sztucznych.
√ Gotowy do użytku, bezpieczny,
√ Wydajny i skuteczny, o przyjemnym zapachu.

APC – koncentrat. Uniwersalny środek czyszczący o różnorodnym zastosowaniu. Doskonały do czyszczenia tapicerek skórzanych, prania tapicerek materiałowych, dywanów, czyszczenia plastików, elementów z tworzyw sztucznych oraz do zastosowania w przemyśle i gospodarstwie domowym. Bezpieczny w użyciu, wydajny i skuteczny, o przyjemnym zapachu.
Sposób użycia: Przed użyciem starannie wstrząsnąć butelką. W zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia zachować odpowiednie proporcje rozcieńczenia (minimalne proporcje: 1 litr płynu na 50 litrów wody, maksymalne proporcje: 1 litr płynu na 2 litrów wody). Przed zastosowaniem należy sprawdzić działanie produktu na kawałku czyszczonej powierzchni. Rozpylić przy pomocy triggera bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię lub nakładać ręcznie przy pomocy szmatki z mikrofibry. Czyścić zabrudzoną powierzchnię ruchami kolistymi do uzyskania pożądanego efektu.
 

KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE

Nano Ceramic Protect® Interior Cleaner

Uniwersalny płyn czyszczący (gotowy do użytku)

√ Doskonały produkt do czyszczenia tapicerek skórzanych, prania tapicerek materiałowych, dywanów, czyszczenia plastików, elementów z tworzyw sztucznych.
√ Gotowy do użytku, bezpieczny,
√ Wydajny i skuteczny, o przyjemnym zapachu.

Gotowy do użytku, uniwersalny środek czyszczący o różnorodnym zastosowaniu. Doskonały do czyszczenia tapicerek skórzanych, prania tapicerek materiałowych, dywanów, czyszczenia plastików, elementów z tworzyw sztucznych oraz do zastosowania w przemyśle i gospodarstwie domowym. Bezpieczny w użyciu, wydajny i skuteczny, o przyjemnym zapachu.
Sposób użycia: Przed użyciem starannie wstrząsnąć butelką i sprawdzić działanie produktu na kawałku czyszczonej powierzchni. Rozpylić przy pomocy triggera bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię lub nakładać ręcznie przy pomocy szmatki z mikrofibry. Ruchami kolistymi czyścić zabrudzoną powierzchnię do uzyskania pożądanego efektu.

POWŁOKI CERAMICZNE HARD 9H GOLD I RED DOSTĘPNE TYLKO Z USŁUGĄ W AUTORYZOWANYCH SERWISACH Nano Ceramic Protect®. PRODUKTY NIE DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Usługi ceramicznej ochrony lakieru. SPRAWDŹ CENY USŁUG ZADZWOŃ 726 666 333
PAMIĘTAJ JESTEŚMY PRODUCENTEM I WŁAŚCICIELEM MARKI NANO CERAMIC PROTECT!