Nano Ceramic Protect®

Nanoformula s.c.- wyłączny dystrybutor i właściciel marki Nano Ceramic Protect®

Dlaczego Nanoformuła?

Nanoformula, właściciel marki Nano Ceramic Protect®, firma stworzona przez wykwalifikowanych ekspertów motoryzacji i auto detailingu.

Od samego początku działalności nasz zespół profesjonalistów cechuje ten sam niezmienny zestaw cech: niezawodność, konsekwentnie pogłębiana i bogata wiedza, mistrzowska precyzja i doskonała dbałość o każdy szczegół.

Posiadamy profesjonalne centrum szkoleniowo-serwisowe w Puszczykowie pod Poznaniem. Z przyjemnością służymy fachową poradą i wsparciem technicznym. Eksperci Nano Ceramic Protect® mają ogromne doświadczenie w zastosowaniu powłok ceramicznych, dzięki czemu każde autoryzowane studio detailingowe może dowiedzieć się od nas, w jaki sposób Nanoformula zapewnia najwyzszy poziom usług w zakresie auto detailingu.

Co to jest Nano Ceramic Protect®?
Jest to szeroka gama ekskluzywnych produktów do pielęgnacji, zabezpieczenia i konserwacji. Od ochrony lakieru, po detale takie jak tapicerka, felgi i szyby samochodowe. Nano Ceramic Protect przez długi czas zapewnia idealny, błyszczący wygląd pojazdu. Wszystkie produkty NCP opierają się na najwyższych standardach nanotechnologii. Nasze powłoki ochronne o molekularnej strukturze 3D są zbudowane z małych nanoczasteczek, które po nałożeniu krystalizują, łączą się ze sobą w zwartą sieć. Nasza powłoka trwale chroni wszystkie samochody przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, które maja negatywny wpływ na stan i wygląd lakieru samochodowego.

Produkty najwyższej jakości
100%
Pełna satysfakcja klientów
100%
Profesjonalna obsługa klienta
100%
Międzynarodowy Certyfikat Twardości 9H
100%
Dystrybucja produktów przez Autoryzowanych Partnerów
100%
Rekomendacja producentów samochodów na świecie
100%

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Usługi ceramicznej ochrony lakieru. SPRAWDŹ CENY USŁUG ZADZWOŃ 726 666 333
PAMIĘTAJ JESTEŚMY PRODUCENTEM I WŁAŚCICIELEM MARKI NANO CERAMIC PROTECT!