Nanoformula s.c. - Producent i właściciel marki Nano Ceramic Protect®

Nano Ceramic Protect® to my tworzymy jakość

 

GOTOWY, ABY WYPRÓBOWAĆ NAJLEPSZE POWŁOKI CERAMICZNE NA ŚWIECIE?

5/5

Dom i przemysł

Produkty Nano Ceramic Protect®  przeznaczone dla domu i przemysłu

Samochody

Import i sprzedaż aut na zamówienie Klienta. Tylko u nas!

vip USŁUGI

System Ambasador dla Klientów i Dealerów samochodowych

marine

Produkty Nano Ceramic Protect®  przeznaczone do łodzi i jachtów

Nano Ceramic Protect® Spraying System SATA
Natryskowy System powłok Ceramicznych!

SPRAW ABY NIEMOŻLIWE STAŁO SIĘ MOŻLIWE

Play Video
Play Video

Produkty Nano Ceramic Protect®

Produkty Nano Ceramic Protect® zapewniają ochronę i renowację karoserii, zderzaków i felg, a także szyb , elementów tapicerki i plastikowych elementów wewnątrz i na zewnątrz samochodu.

PRODUKTY

Nano Ceramic Protect® poznaj właściwości produktów

PRODUKTY

Nano Ceramic Protect®poznaj właściwości produktów

PRODUKTY

Nano Ceramic Protect® poznaj właściwości produktówProdukty

Nano Ceramic Protect® poznaj właściwości produktów

Filmy - Prezentacje Produktów

STREAM

Ze świata Nano Ceramic Protect®

Nano Ceramic Protect® W 80 KRAJACH NA ŚWIECIE

80%

Nano Ceramic Protect®

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie powłok ceramicznych. Nano Ceramic Protect® to marka stworzona specjalnie po to, aby zapewnić najlepsze efekty stosowania ceramicznych powłok ochronnych. Czy jesteś zmęczony używaniem wosków do lakierów samochodowych i innych kosmetyków do pielęgnacji samochodów bez trwałego rezultatu? Nie ma nic lepszego niż powłoki ceramiczne Nano Ceramic Protect®. Nanoformula, właściciel marki Nano Ceramic Protect®, jest wynalazcą i wyłącznym producentem najbardziej znanych na świecie samochodowych powłok ceramicznych i kosmetyków . Słyszałeś kiedyś o NCP Hard 9H, NCP Soft, NCP Leather lub NCP Fabric? Stworzyliśmy nową serię ceramicznych powłok ochronnych wykonanych zgodnie z najwyższymi standardami nanotechnologii. Nasze ceramiczne powłoki ochronne, zwłaszcza produkt Nano Ceramic Protect® Hard 9H, zapewniają ochronę i molekularną strukturę 3D, z 5-letnią gwarancją. Gwarantujemy: najlepszą jakość obecnie dostępną na światowym rynku.
Co jest takiego wyjątkowego w ceramicznych powłokach ochronnych NCP? Nano Ceramic Protect® Soft, Nano Ceramic Protect® Crystal Wax i Nano Ceramic Protect® Hard 9H mienią się ceramicznym połyskiem i stają się silnie hydrofobowe. Produkt tworzy niewidoczną warstwę ochronną o twardości 9H. Dzięki temu karoseria jest nawet trzykrotnie twardsza i odporniejsza na zarysowania, silne chemikalia, promienie UV i temperatury. Nano Ceramic Protect® to molekularna struktura 3D, najwyższy standard nanotechnologii we wnętrzu i karoserii samochodu. Oznacza to, że po 12 godzinach od momentu aplikacji, Twój samochód jest w pełni zabezpieczony, a ochrona trwa przez wiele lat .
Nano Ceramic Protect® Hard 9H, Nano Ceramic Protect® Soft i Nano Ceramic Protect® Crystal Wax są trwałe i usuwalne jedynie przez zeszlifowanie, dostępne wyłącznie w punktach profesjonalnych Autoryzowanych Partnerów NCP na całym świecie. Nanoformula, właściciel marki Nano Ceramic Protect®, oferuje nanotechnologiczną serię powłok ceramicznych o szerokim zakresie zastosowania. Produkty Nano Ceramic Protect® zapewniają ochronę i renowację karoserii samochodu, zderzaków i felg a także szyb, elementów tapicerki i części plastikowych wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Nano Ceramic Protect® Hard 9H zapewnia nanotechnologiczną, ceramiczną ochronę na poziomie molekularnym. Oznacza to, że Nano Ceramic Protect® to nie tylko międzynarodowa sieć dystrybucji - to społeczność obejmująca całą planetę.

WSPÓŁPRACA

Zostań naszym Partnerem
Zadzwoń +48 726 666 333

SZKOLENIA

Rozpocznij swoje szkolenie
zadzwoń: +48 726 666 333

USŁUGI

Skontaktuj się z autoryzowanym partnerem Nano Ceramic Protect
i umów się na wykonanie profesjonalnej usługi