Nanoformula s.c. - Producent i właściciel marki Nano Ceramic Protect®

Nano Ceramic Protect® to my tworzymy jakość

 

GOTOWY, ABY WYPRÓBOWAĆ NAJLEPSZE POWŁOKI CERAMICZNE NA ŚWIECIE?

5/5

Dom i przemysł

Produkty Nano Ceramic Protect®  przeznaczone dla domu i przemysłu

Samochody

Import i sprzedaż aut na zamówienie Klienta. Tylko u nas!

vip USŁUGI

System Ambasador dla Klientów i Dealerów samochodowych

marine

Produkty Nano Ceramic Protect®  przeznaczone do łodzi i jachtów

Nano Ceramic Protect® Spraying System SATA
Natryskowy System powłok Ceramicznych!

WSPÓŁPRACA

Zostań naszym Partnerem
Zadzwoń +48 726 666 333

SZKOLENIA

Rozpocznij swoje szkolenie
zadzwoń: +48 726 666 333

USŁUGI

Skontaktuj się z autoryzowanym partnerem Nano Ceramic Protect
i umów się na wykonanie profesjonalnej usługi

Innowacyjna metoda aplikacji, zwiększa grubość powłoki, zwiększa wydajność produktu, skraca czas aplikacji

NOWY NANO CERAMIC PROTECT HARD 9H RED

Sprawdź szczegóły dotyczące nowej ceramicznej ochrony lakieru. NAJWYŻSZA TWARDOŚĆ & ODPORNOŚĆ NA ZARYSOWANIA- JUŻ DOSTĘPNY!
Sprawdź teraz

SPRAW ABY NIEMOŻLIWE STAŁO SIĘ MOŻLIWE

Play Video
Play Video

Produkty Nano Ceramic Protect®

Produkty Nano Ceramic Protect® zapewniają ochronę i renowację karoserii, zderzaków i felg, a także szyb , elementów tapicerki i plastikowych elementów wewnątrz i na zewnątrz samochodu.

PRODUKTY

Nano Ceramic Protect® poznaj właściwości produktów

PRODUKTY

Nano Ceramic Protect®poznaj właściwości produktów

PRODUKTY

Nano Ceramic Protect® poznaj właściwości produktówProdukty

Nano Ceramic Protect® poznaj właściwości produktów

Filmy - Prezentacje Produktów

STREAM

News
ze świata Nano Ceramic Protect®

Nano Ceramic Protect® W 80 KRAJACH NA ŚWIECIE

80%

Nano Ceramic Protect®

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie powłok ceramicznych. Nano Ceramic Protect® to marka stworzona specjalnie po to, aby zapewnić najlepsze efekty stosowania ceramicznych powłok ochronnych. Czy jesteś zmęczony używaniem wosków do lakierów samochodowych i innych kosmetyków do pielęgnacji samochodów bez trwałego rezultatu? Nie ma nic lepszego niż powłoki ceramiczne Nano Ceramic Protect®. Nanoformula, właściciel marki Nano Ceramic Protect®, jest wynalazcą i wyłącznym producentem najbardziej znanych na świecie samochodowych powłok ceramicznych i kosmetyków . Słyszałeś kiedyś o NCP Hard 9H, NCP Soft, NCP Leather lub NCP Fabric? Stworzyliśmy nową serię ceramicznych powłok ochronnych wykonanych zgodnie z najwyższymi standardami nanotechnologii. Nasze ceramiczne powłoki ochronne, zwłaszcza produkt Nano Ceramic Protect® Hard 9H, zapewniają ochronę i molekularną strukturę 3D, z 5-letnią gwarancją. Gwarantujemy: najlepszą jakość obecnie dostępną na światowym rynku.
Co jest takiego wyjątkowego w ceramicznych powłokach ochronnych NCP? Nano Ceramic Protect® Soft, Nano Ceramic Protect® Crystal Wax i Nano Ceramic Protect® Hard 9H mienią się ceramicznym połyskiem i stają się silnie hydrofobowe. Produkt tworzy niewidoczną warstwę ochronną o twardości 9H. Dzięki temu karoseria jest nawet trzykrotnie twardsza i odporniejsza na zarysowania, silne chemikalia, promienie UV i temperatury. Nano Ceramic Protect® to molekularna struktura 3D, najwyższy standard nanotechnologii we wnętrzu i karoserii samochodu. Oznacza to, że po 12 godzinach od momentu aplikacji, Twój samochód jest w pełni zabezpieczony, a ochrona trwa przez wiele lat .
Nano Ceramic Protect® Hard 9H, Nano Ceramic Protect® Soft i Nano Ceramic Protect® Crystal Wax są trwałe i usuwalne jedynie przez zeszlifowanie, dostępne wyłącznie w punktach profesjonalnych Autoryzowanych Partnerów NCP na całym świecie. Nanoformula, właściciel marki Nano Ceramic Protect®, oferuje nanotechnologiczną serię powłok ceramicznych o szerokim zakresie zastosowania. Produkty Nano Ceramic Protect® zapewniają ochronę i renowację karoserii samochodu, zderzaków i felg a także szyb, elementów tapicerki i części plastikowych wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Nano Ceramic Protect® Hard 9H zapewnia nanotechnologiczną, ceramiczną ochronę na poziomie molekularnym. Oznacza to, że Nano Ceramic Protect® to nie tylko międzynarodowa sieć dystrybucji - to społeczność obejmująca całą planetę.